Zespół

Centrum stomatologiczne „Anadent” prosperuje od 12 lat. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów pracujących na nowoczesnym sprzęcie, a co za tym idzie oferujemy wysoką jakość zabiegów. Od czasu powstania gabinetu w pełni profesjonalnie rozwinęliśmy świadczone przez nas usługi stomatologiczne. Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych pacjentów. Ponadto w naszym gabinecie panuje kameralna i przyjazna atmosfera.
Anna Wojtyła, lek. dent., właściciel praktyki
Chirurg stomatolog, właściciel Centrum Stomatologicznego Anadent. Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe. W trakcie swojej kariery zdobyła liczne dyplomy i certyfikaty. Kwalifikacje pani doktor docenione zostały w kraju i za granicą – w ramach współpracy z kolegami m.in. z Londynu i Toronto, wykonuje kompleksowe leczenie chirurgiczne. Stale poszukuje nowych sposobów pomagania swoim Pacjentom. Aktualnie ofertę centrum wzbogaciła o usługi z zakresu medycyny estetycznej.
Karol Wojtyła, lek. dent.

Specjalista z dziedziny periodontologii. Ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Odbył staż w naszym Centrum. Uczestniczy w wielu kursach z dziedziny endodoncji, protetyki i chirurgii. Zajmuje się zarówno leczeniem zachowawczym w tym estetyką jak i leczeniem chorób przyzębia. Swój zawód wykonuje z wielką pasją i zawsze obecnym uśmiechem na twarzy.

Joanna Smardz, dr n. med.
Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko–Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Stale poszerza swoja wiedzę na konferencjach naukowych, szkoleniach oraz kursach z zakresu protetyki stomatologicznej, endodoncji i stomatologii estetycznej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów. Jest szczególnie zainteresowana protetyką stomatologiczną i leczeniem zaburzeń stawów skroniowo- żuchwowych. Swoim pacjentom stara się zapewnić jak najlepszą opiekę dbając o ich komfort i satysfakcję z leczenia.
Anna Skałecka-Sądel, dr n. med.
Od 2009 roku stosując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pomagam moim Pacjentom zachować zdrowy i młody wygląd. Najbardziej cieszy mnie samoakceptacja Pacjenta
i dlatego zależy mi, aby efekt zabiegu estetycznego wzmacniał poczucie piękna i wprawiał
w zachwyt, nie w zdziwienie. Potrzeby kobiet i mężczyzn w różnym wieku są odmienne, dlatego planując leczenie staram się dostosować możliwości podkreślenia indywidualnych cech do Państwa własnych oczekiwań. Leczenie estetyczne opieram na koncepcji przywracania prawidłowych proporcji i symetrii, czego efektem ma być uzyskanie naturalnych i harmonijnych rysów twarzy Pacjenta.

Aby zapewnić Państwu leczenie nie tylko zgodne z aktualnymi standardami medycyny, ale też bezpieczne stosuję wyłącznie preparaty medyczne dopuszczone do użytku w Unii Europejskiej i posiadające certyfikaty zgodności Œ. Doskonalę swoje umiejętności praktyczne i poszerzam zdobytą wiedzę uczestnicząc w wielu potwierdzonych dyplomami i certyfikatami kursach, kongresach, sympozjach i warsztatach prowadzonych przez największe autorytety w dziedzinie medycyny estetycznej. W 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Piękna Strona Medycyny – Kosmetologia dla Lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Jako szkoleniowiec firmy BeautyMed przekazywałam swoją wiedzę i doświadczenie prowadząc warsztaty dla lekarzy w zakresie technik mezoterapii i wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

Patrycja Raczkiewicz, lek. dent.
Tomasz Warszawski, lek. dent.
Emilia Rypniewska, lek. dent.
Maria Małys, lek. dent.
Halina Mochniej, lek. dent.

Specjalista chirurgii stomatologicznej. Ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada wieloletnie kliniczne doświadczenie zawodowe i od początku swojej kariery jest związana z katedrą chirurgii stomatologicznej we Wrocławiu oraz z Anadentem.

Karolina Wojtyczka, asystentka stomatologiczna.

Jest asystentką stomatologiczną z kilkunastoletnim stażem.

Renata Szynczewska, asystentka stomatologiczna.
Jest asystentką stomatologiczną z kilkunastoletnim stażem – pracuje w Centrum Stomatologicznym Anadent od początku.
Alina Łukaszowa, asystentka stomatologiczna.