Zespół

Centrum stomatologiczne „Anadent” prosperuje od 12 lat. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów pracujących na nowoczesnym sprzęcie, a co za tym idzie oferujemy wysoką jakość zabiegów. Od czasu powstania gabinetu w pełni profesjonalnie rozwinęliśmy świadczone przez nas usługi stomatologiczne. Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych pacjentów. Ponadto w naszym gabinecie panuje kameralna i przyjazna atmosfera.

Anna Wojtyła, lek. dent., właściciel praktyki

Chirurg stomatolog, właściciel Centrum Stomatologicznego Anadent. Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe. W trakcie swojej kariery zdobyła liczne dyplomy i certyfikaty. Kwalifikacje pani doktor docenione zostały w kraju i za granicą – w ramach współpracy z kolegami m.in. z Londynu i Toronto, wykonuje kompleksowe leczenie chirurgiczne. Stale poszukuje nowych sposobów pomagania swoim Pacjentom. Aktualnie ofertę centrum wzbogaciła o usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Karol Wojtyła, lek. dent.

Ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Odbył staż w naszym Centrum. Uczestniczy w wielu kursach z dziedziny Endodoncji i Protetyki. Zajmuję się zarówno leczeniem zachowawczym w tym estetyką jak i leczeniem chorób przyzębia. Wykonuje zbiegi zarówno u dorosłych jak i dzieci. Swój zawód wykonuje z wielką pasją i zawsze obecnym uśmiechem na twarzy. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z dziedziny periodontologii na Akademii Medycznej.

Adriana Jaroszewska, lek. dent.

Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko–Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną, stale poszerza biorąc udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną oraz protetyką stomatologiczną. W 2013 rozpoczęła specjalizacje z protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Włada biegle językiem angielskim.

Halina Mochniej, lek. dent.

Specjalista chirurgii stomatologicznej. Ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada wieloletnie kliniczne doświadczenie zawodowe i od początku swojej kariery jest związana z katedrą chirurgii stomatologicznej we Wrocławiu oraz z Anadentem.

Józefa Ściborska, lek. dent.

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej. Nigdy nie bała się wyzwań i od początku swojej praktyki podejmowała się leczenia trudnych przypadków m.in. dzieci z upośledzeniem psychicznym leczonych w znieczuleniu miejscowym i w narkozie.

Kamila Winnik, lek. dent.

Ukończyła wrocławską Akademię Medyczną. Staż odbywała w Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu, gdzie poszerzała wiedzę z zakresu chirurgii. Ostatecznie jednak to ortodoncja wypełnia większą część jej pracy zawodowej.
W praktyce zajmuje się leczeniem ortodontycznym pacjentów dorosłych oraz dzieci. Posiada kilkuletnie doświadczenie w leczeniu zachowawczym, protetycznym i endodontycznym, co pozwala na kompleksową diagnozę pod kątem planowanego leczenia.
Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie ortodoncji, prowadzone przez specjalistów z ośrodków naukowych w Stanach Zjednoczonych i Europie. Uważa, że rozwój naukowy to podstawa skutecznej praktyki ortodontycznej i efektywnego leczenia.

Joanna Wolińska, lek. dent.

Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko–Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W naszym gabinecie wykonuje zabiegi z każdej dziedziny stomatologi. W szczególności z dziedziny stomatologii estetycznej i dziecięcej. Ma doświadczenie w przyjmowaniu najmłodszych pacjentów. Stale poszerza swoją wiedzę na szkoleniach i konferencjach.

Joanna Smardz, lek. dent.

Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko–Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Stale poszerza swoja wiedzę na konferencjach naukowych, szkoleniach oraz kursach z zakresu protetyki stomatologicznej, endodoncji i stomatologii estetycznej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów. Jest szczególnie zainteresowana protetyką stomatologiczną i leczeniem zaburzeń stawów skroniowo- żuchwowych. Swoim pacjentom stara się zapewnić jak najlepszą opiekę dbając o ich komfort i satysfakcję z leczenia.

Tomasz Maks, lek. dent.

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego we Wrocławiu z 2004 roku. Ukończył wiele specjalistycznych kursów implantologicznych. Jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej. Włada biegle językiem angielskim, niemieckim i włoskim.

Renata Szynczewska, asystentka stomatologiczna.

Jest asystentką stomatologiczną z kilkunastoletnim stażem – pracuje w Centrum Stomatologicznym Anadent od początku.

Melania Skowrońska, asystentka stomatologiczna.

Wykwalifikowana pielęgniarka oraz asystentka stomatologiczna. Wiele lat pracowała w szpitalu uczestnicząc w rozległych zabiegach pod narkozą. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla Pacjentów.